mewo_2022
nauta_2024
Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie

Polki Mistrzyniami Świata w żeglarskiej klasie Micro!

Maja Dembowska, Anna Śliwka i Karolina Skowrońska, czyli załoga Auto Podlasie z klubu Sailing Legia, mistrzyniami świata w żeglarskiej klasie Micro Cruiser. Regaty odbyły się na urokliwym alpejskim Traunsee w austriackiej miejscowości Gmunden.

11.07.2023, 09:28

Regaty Pucharu Świata. Julia Damasiewicz wygrywa w kitesurfingu [ZDJĘCIA]

Julia Damasiewicz (AZS Poznań/PGE Sailing Team Poland) wygrała pierwsze w tym sezonie regaty Pucharu Świata w olimpijskiej konkurencji Formula Kite. Regaty z cyklu KiteFoil World Series zostały rozegrane w Austrii. Wśród mężczyzn świetne szóste miejsce zajął Jakub Jurkowski (AZS Poznań).

22.06.2022, 12:11

Piotr Cichocki i Olga Górnaś-Grudzień mistrzami Europy, Waldemar Wóźniak trzeci!

Piotr Cichocki i Olga Górnaś-Grudzień zdobyli złote medale, a Waldemar Woźniak brązowy w klasie Hansa 303 podczas mistrzostw Europy EUROSAF żeglarzy z niepełnosprawnościami, które w dniach 28 maja - 1 czerwca w Gmunden w Austrii.

03.06.2019, 09:04

ME: Piotr Cichocki i Olga Górnaś-Grudzień liderami, Waldemar Wóźniak trzeci

Piotr Cichocki umocnił się na prowadzeniu, a Olga Górnaś-Grudzień i Waldemar Woźniak awansowali na pierwsze oraz trzecie miejsce w klasie Hansa 303 po kolejnych wyścigach mistrzostw Europy EUROSAF żeglarzy z niepełnosprawnościami w Gmunden w Austrii.

31.05.2019, 08:33

Piotr Cichocki liderem mistrzostw Europy żeglarzy z niepełnosprawnościami

Piotr Cichocki zajmuje pierwsze miejsce w klasie Hansa 303 po dwóch dniach mistrzostw Europy EUROSAF żeglarzy z niepełnosprawnościami, które odbywają się w Gmunden w Austrii.

30.05.2019, 11:37

Siedmioro Polaków na starcie mistrzostw Europy żeglarzy z niepełnosprawnościami

Siedmioro Polaków na starcie mistrzostw Europy EUROSAF żeglarzy z niepełnosprawnościami, która w dniach 28 maj - 1 czerwca odbędą się w Gmunden w Austrii. Polacy będą rywalizowali w klasie Hansa 303, a złotego medalu bronił będzie Piotr Cichocki.

28.05.2019, 12:50